HOnor Roll

Dues Honor Roll

7/1/22 - 6/30/23 - Honor Roll

Zeal Society ($250 -$499)

  • James Marshall, '57
  • William Eshbaugh, '59
  • James Baden, '61
  • Ralph Giannella, '61
  • William Jordan, '62
  • Hal Sieling, '62
  • Thomas Cunningham, '63
  • Dennis Bridge, '64
  • Anton Anderson, '65
  • Robert Huley, '65
  • Ted Sprinkle, '66
  • Charles Spencer, '68
  • Lyle Tuthill, '69
  • Bruce Clemens, '72
  • Randolph Bryan, '72
  • Edward Morehouse, '72
  • Albert Cleary, '75
  • Bruce Shutts, '75
  • Peter Kozura, '75
  • David Gilkeson, '76
  • David Bray, '77
  • Michael Kraskow, '86
  • Ernest Gray, '87
  • Richard Colvin, '88
  • Raymond Hsiao, '88
  • Steven Ravnitzky, '88
  • Stephen Sinaiko, '89
  • Carmine Frumiento, '91
  • Mark Spaulding, '92
  • Michael Cooke, '92
  • James Schwartz, '93
  • John Hubbs, '93
  • Mitchell Kahn, '93
  • Kurt Rogers, '93
  • Gregory Coladonato, '93
  • Brian Anderson, '94
  • Maurice FitzMaurice, '94
  • Douglas Greer, '95
  • Trayor Lesnock, '04
  • William Mascaro, '04
  • Justin Howe, '05

Hillcrest Society ($100-$249)

  • Philip Reilly, '52
  • Robert Warner, '53
  • Nelson White, '54
  • Thomas Itin, '57
  • J. Hewitt, '59
  • William Kingston, '59
  • James Day, '59
  • William Byer, '60
  • Byron Carlson, '62
  • David Ryan, '62
  • Marshal Case, '64
  • Arthur Poole, '64
  • Robert McCabe, '65
  • Peter Mulbury, '66
  • Warren Frommelt, '69
  • Ronald Hewitt, '69
  • Thomas Gilkeson, '69
  • Mark Ostendorf, '69
  • Bruce Earle, '70
  • William McCumiskey, '70
  • Stephen Aichele, '70
  • Andrew Davis, '72
  • Patrick Gallagher, '72
  • Lawrence Young, '73
  • Robert Dictor, '74
  • Randolph Homes, '75
  • Paul Bzdak, '76
  • Kurt Duprey, '79
  • Mark Stephany, '81
  • Sudip Thakor, '86
  • David Ignall, '87
  • Jeffrey Handelman, '87
  • Eric Yermack, '88
  • Laurence Rosen, '88
  • M. Saxman, '88
  • Jay Schiff, '88
  • Christopher Hasser, '90
  • Steven Ringkob, '92
  • Michael Feil, '92
  • John Youngs, '93
  • Per Jacobson, '93
  • Matthew English, '93
  • Thomas Holland, '95
  • William Perez, '95
  • Daniel Creskoff, '96
  • Jonathan Kloos, '96
  • Brian Ostar, '03
  • John Kazazis, '03
  • William Newman, '05
  • Gregg Klein, '06
  • Jon Hyduke, '06

Contributing Member Dues (up to $99)

  • David Hugle, '56
  • Roy Hassel, '57
  • Herman Block, '58
  • William Dodge, '62
  • David Nisbet, '62
  • John Looney, '64
  • Dale Witwer, '67
  • Richard Gilkeson, '67
  • Robert Hansen, '74
  • William Marshall, '82
  • Arthur Kretchman, '85
  • Peter Gooley, '86
  • Ralph Lambalot, '87
  • Michael Foster, '87
  • Benjamin Richardson, '89
  • Daniel Markofsky, '91
  • Mark Murphy, '96
  • Evan Adelman, '98
  • Brian Warshay, '06
  • Amar Vyas, '24
  • Noah Solomon, '24